Stadyum Koltukları

stadyum-koltuklari

Stadyum Koltukları Serisi

banklar

Bank Serisi

vip-koltuk-serisi

VIP Koltuk Serisi

Stadyum koltukları, spor müsabakalarının gerçekleştirildiği alanlarda kullanılan bir koltuk çeşididir. Toplu kullanım alanlarında tercih edilen bu ürünlerin plastik ve suni deri kaplama çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünler yalnızca stadyumlarda değil, aynı zamanda okul anfilerinde ve spor salonlarında da kullanılırlar. Toplu kullanım sağlanan ürünlerde dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalar bulunur. Bunlardan ilki yoğun kullanım sağlandığı için ürün kalitesidir. Stadyum koltukları ya da diğer bir ismi ile tribün koltukları dayanıklı malzemeler ile üretilmiş olmalıdır. Aksi durum uzun ömürlü kullanım sahası yaratmaz ve ekonomik zararlar meydana getirir. Stadyum koltuklarımız iç mekan veya dış mekan kullanımına göre farklı özelliklerde üretilmektedir. Stadyum koltuklarımız müşteri talepleri doğrultusunda, UV, Işık Hastalığı, Darbe Mukavemeti ve Yanma Geciktirici katkılı üretilmektedir.

Stadyum koltuk çeşitleri içerisinde bir tercih yapılırken alan değerlendirilmeli ve en uygun ürün tercih edilmelidir. Katlanabilen stadyum koltukları, bu alanda tercih edilebilecek doğru ürün çeşidi içindedir. Geçiş kolaylıkları sağlar ve alan içinde düzen meydana getirir. Kullanılacak alana göre kolçaklı stadyum koltuk çeşitleri de tercih edilebilmektedir. Özellikle okullarda kullanılan bu ürün konforlu bir kullanım alanı yaratır.

Spor müsabakalarının gerçekleştiği alanlarda kullanılan tribün koltukları genel olarak katlanabilir ve monoblok tercih edilir. Ancak tabi ki ihtiyaca göre farklılıklar da yapılabilmektedir. Firmalar ihtiyaçlarına yönelik olarak stadyum koltukları temin edebilirler. Bu konuda güvenli bir noktadan alışveriş gerçekleştirmek adına sizlerleyiz.

Stadyum Koltuk Çeşitleri

Mete Plastik stadyum koltuk çeşitleri farklı ölçüler, tasarımlar ve renk seçenekleri sunar. Sizler ihtiyaç duyduğunuz stadyum koltukları içerisinden istediğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz monoblok katlanabilir, kolçaklı, sırtlıklı ve sırtlıksız olarak farklı tasarımlar halinde bulunuyor. Talebiniz doğrultusunda renk ve tasarım olarak dilediğiniz ürünü sizlere uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Orijinal hammadde ile üretilen stadyum / tribün koltukları, canlı renkler bulunduruyor.  Metal ayaklı yapılar ile sizlere paslanma olmadan uzun süreli kullanım olanağı sağlıyor.

Mete Plastik ürünlerimiz ortopedik oturma özelliğine sahiptir. Bu da kullanıcılar için konfor anlamı taşır. Firmaların ürün kadar ürünün konforuna da dikkat etmesi gerekir. Özellikle stadyum koltuğu gibi toplu kullanım sağlanan ürünler söz konusu olduğunda ürün görünümü ile birlikte rahatlık ön plana çıkar. Sizlerin talepleri doğrultusunda darbelere karşı dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak fonksiyonel stadyum koltukları üretmekteyiz. Stadyum koltuk fiyatları ise en uygun seçenekler ile sizlere sunulmaktadır.