Şemsiye Bidonu

Şemsiye bidonu, genellikle açık alanlar üzerinde güneşin etkisini azaltmak için kullanılan şemsiyelerin sabit kalmasını sağlayan üründür. Bu ürün rahat ve uzun ömürlü kullanım oluşturması nedeni ile plastik olarak üretilmektedir. Şemsiye altı bidonu içerisine ağırlık oluşturması için su ya da kum gibi seçenekler eklenmektedir. Bu şemsiyenin bulunduğu alanda sağlam şekilde durmasını sağlar. Şemsiye bidonları, genellikle toplu olarak satın alınmaktadır. Bu nedenle alıcı olarak dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur.

Şemsiye bidonu ya da farklı bir deyiş ile şemsiye altı bidonu, plastik yapıdadır. Ancak ürünün üretim safhasında kullanılan malzemelerin rolü oldukça büyüktür. Kalitesiz malzemeler ile üretilen şemsiye bidonları, sızdırma yapabilir ya da şemsiyenizin sabit durmasını engelleyebilir. Toptan satın alım gerçekleştirdiğinizde ise bu konuda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle teminat gerçekleştirirken iyi bir firma seçimi yapmalısınız. Bu konuda Mete Plastik olarak sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Şemsiye Bidonları

Şemsiye bidonu ürünlerimiz “Orijinal Polyethylene Hammadde” den şişirilerek kalıplama yöntemi ile üretilmektedir. Standartlar ışığında üretilen şemsiye altı bidonlarında kesinlikle kalitesiz (hurda) madde kullanılmamaktadır. Şemsiye bidonu ürünlerimizde açık alanda güneş ve diğer faktörlerden ötürü oluşabilecek solmaya karşı ışık haslığı maksimum derecede boyalar kullanılmaktadır. Ürünlerimizi sayfamız üzerinden inceleyebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.